ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
23-03-2019   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
CAMINOS
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Nowy Świat Muzyki
19:30
       
 
Muzyka
„CAMINOS” / „DROGI”
Koncert w wykonaniu Carmen Azúar i Tomasza Kaszubowskiego to pełna emocji i temperamentu podróż po hiszpańskich i latynoamerykańskich drogach. Śpiew Carmen jest jak mijane krajobrazy: czasem eteryczny i subtelny, czasem solidny i przyziemny.
Kompozycje Tomasza to wiatr i deszcz, a przede wszystkim ciepło i blask południowego słońca. Ta muzyka, a także opowieści, które poprzedzają każdy z utworów (po polsku i hiszpańsku), sprawiają, że słuchacze przenoszą się w nieznane dotąd zakątki świata, nie ruszając się z miejsca. I chociaż czasem droga wydaje się być kręta, nie sposób się zgubić. Niezwykła, tajemnicza, ciepła, czasem nastrojowa, a czasem pełna południowego wigoru wędrówka w Nowy Świat Muzyki już 23 marca 2019 o 19:30.


CARMEN AZUAR
Śpiewa, komponuje piosenki, recytuje i tworzy spektakle. Akompaniuje sobie na gitarze i na innych instrumentach (charango, kastaniety, perkusja ręczna). Muzyka i teatr są jedną z największych jej pasji, ale największą jest życie.
„Caminos del Sur. Drogi Południa” to jej pierwsza płyta. W niej zawarła swoje emocje i przeżycia, towarzyszące jej w drodze z Hiszpanii do Polski i przez te wszystkie lata.


TOMASZ KASZUBOWSKI
Jego wieloletnie zainteresowania muzyką latynoską zaowocowały napisaniem pracy badawczej na temat narodowych tańców argentyńskich. Ma w dorobku nagranie dwóch płyt: „Los Navarros” (2000) oraz „Aires Latinos” (2006). Jest autorem wielu kompozycji gitarowych oraz aranżacji.23 marca 19:30
Bilety: 25 zł (do kupienia w kawiarni, płatność tylko gotówką oraz na ebilet.pl)
  
https://www.facebook.com/events/1173172956193754/
 
Miejsce:
Nowy Świat Muzyki
 
Godz.
19:30
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2019


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury