POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
Kraków miasto Redakcji Portalu :) 
Andrychów
Augustów
Chorzów
Myślenice
Olsztyn
Poznań
Warszawa
Wydarzenia inne chronologicznie:
Z ojca na syna: Bitewniaki
Olsztyn
miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
07-02-2026    -    
11:00
BEZPŁATNE
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie cyklu „Z ojca na syna”! Warsztaty dla ojców z dziećmi w wieku 7+ „Bitewniaki” rozpocznie się w sobotę 7 lutego o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.
Polek i Wojtek to tata i syn, którzy wspólnie odkryli pasję do gier bitewnych. Razem zgłębiali tajniki tego hobby i nadal dzielą tę fascynację. Dzięki pasji mają wyjątkową relację i przestrzeń do dzielenia się ze sobą ra(...)  ... więcej »
Kulturalny Walenty
Olsztyn
miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
14-02-2026    -    
17:00
Mężczyzno, zaproś swoją drugą połówkę na Walentynki! My ogarniemy romantyzm.
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na walentynkowe randkowanie w Kamienicy Naujacka! „Kulturalny Walenty” rozpocznie się oczywiście 14 lutego o godz. 17:00.

Tym razem mężczyzna nic nie musi. Nie organizuje, nie planuje, nie kombinuje. W MOK-u wszystko będzie już gotowe. Stoliczki, jedno ciastko, dwie łyżeczki i wiele innych atrakcji wprost z filmoweg(...)  ... więcej »
NIE POWIEDZIELI
Olsztyn
miejsce:
Stare Miasto, plac przy WBP
22-02-2026    -    
12:00
BEZPŁATNE
A o czym milczał Twój dziadek?
„Nie powiedzieli” to projekt składający się z instalacji artystycznej i happeningu, poświęcony milczeniu obecnemu w wielu rodzinnych historiach. Punkt wyjścia stanowią losy mężczyzn – dziadków i ojców – którzy doświadczyli traumatycznych wydarzeń – wojny, przemocy lub przymusu i nigdy nie opowiedzieli o tym swoim bliskim.
Projekt dotyka tego, co zostało przemilczane i wyparte, ale mimo t(...)  ... więcej »
ALTERNATYWNY SWAP VOL. 38 Edycja Wiosenna
Warszawa
miejsce:
Galeria fochy i fanaberie, ul. Ząbkowska 3, Warszawa
28-03-2026    -    
15.00
Zapraszamy na 38. edycję Alternatywnego Swapu!
Pragniesz znaleźć niezwykłą kreację na koncerty, larpy i alternatywne sesje zdjęciowe? A może stylizacje z Halloween czy Castle Party już się Tobie znudziły?

Alternatywny Swap jest dla Ciebie!

Co?
ALTERNATYWNY SWAP VOL. 38 Edycja Wiosenna

Czyli?
Alternatywna garażówka: gorsety, tiule i koronki, glany, a także dodatki, biżuteria i bibeloty.

Kiedy?
28 marca (sobota) godz.(...)  ... więcej »
 
TO WYDARZENIE JUŻ TRWA
Private Shopping Experience: Dwudniowy POP UP Miłego Ducha w Poznaniu
Poznań
miejsce:
Betonhaus, sala Chmielna, ul. Śniadeckich 12B
06-02-2026    -    07-02-2026
12:00 - 21:00 (piątek), 10:00 - 18:00 (sobota)
BEZPŁATNE
 
Wydarzenia inne KRAKÓW chronologicznie:
Małoplskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza na zimowe półkolonie "Nie z tego świata"
Kraków
miejsce:
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon
ul. Stefana Steca 1, 31-866 Kraków
09-02-2026    -    13-02-2026
7.30-16.30
DLA DZIECI
dla dzieci w wieku 7-12 lat
Małoplskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza na zimowe półkolonie "Nie z tego świata" w terminie 9-13 lutego 2026 roku.

Zajęcia odbędą się we wszystkich laboratoriach Cogiteonu, a każdy dzień to niezapomniana dawka emocji dla jego uczestników.

Cogiteon to miejsce, w którym zadaje się pytania, dlatego eksperci laboratoriów udzielą odpowiedzi, np. Z czego wynika fakt, że niektóre zwierzęta, żyją w takich, a nie innych, czyli(...)  ... więcej »
Gra edukacyjna "Bez klimatu"
Kraków
miejsce:
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon
ul. Stefana Steca 1, 31-866 Kraków
11-02-2026    -    13-02-2026
11.30
Grupa naukowców w MCN Cogiteon stworzyła „Przyśpieszacz skutkowy”. Jego zadaniem jest wygenerowanie skutków działań dowolnego zjawiska przy użyciu SI. Maszyna przenosi graczy do wirtualnego świata, gdzie mogą odkryć skutki danego zjawiska.

Niestety, w trakcie uruchomienia symulacji nastąpiła awaria. Program został uwolniony - zamiast symulowania katastrofy klimatycznej w świecie wirtualnym, wdraża swoje działania w świeci(...)  ... więcej »
Targi Młodej Sztuki
Kraków
miejsce:
Pałac Potockich, Kraków
21-02-2026    -    22-02-2026
11:00-18:30/18:00
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
I Ogólnopolskie Tournée Targów Młodej Sztuki startuje w Krakowie. W dniach 21–22 lutego 2026 roku Pałac Potockich przy Rynku Głównym 20 stanie się miejscem spotkania z młodą, niezależną sztuką z całej Polski.

Podczas wydarzenia swoje prace zaprezentuje ponad 70 artystów wizualnych, a każdego dnia odwiedzający będą mogli spotkać innych twórców. W przestrzeniach pałacu pojawią się m.in. malarstwo, grafika, rzeźba, fot(...)  ... więcej »
III Artystyczne Targi Edukacyjne
Kraków
miejsce:
Szkoły CosinusYoung 15+ w Krakowie
31-476 Kraków
ul. Lublańska 38/budynek A3
25-02-2026    -    
10.00-14.00
BEZPŁATNE
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
Sztuka przyszłości zaczyna się dziś! III Artystyczne Targi Edukacyjne w Krakowie

Już po raz trzeci Kraków stanie się przestrzenią spotkania młodych talentów, nowoczesnej edukacji i kreatywnych zawodów przyszłości. W środę, 25 lutego 2026 roku w siedzibie szkół CosinusYoung 15+ przy ul. Lublańskiej 38 (bud. A3), w godz. 10.00-14.00 odbędą się III Artystyczne Targi Edukacyjne – wydarzenie skierowane do uczniów klas siódm(...)  ... więcej »
WIELKA AKCJA DLA ZWIERZAKÓW
Kraków
miejsce:
Czytelnia naukowa
Filia 21 Biblioteki Kraków
ul. Królewska 59
14-03-2026    -    31-03-2026
14 MARCA 2026 możesz zrobić coś dobrego dla bezdomnych psów i kotów pod opieką Dog Rescue.
W kilku filiach Biblioteki Kraków będzie trwać akcja „Książka za karmę”
W zamian za twój cenny dar, za zapełnienie pustego brzuszka bezdomniaka, będziesz mógł (mogła) wybrać dla siebie książkę.
Zrób to dla bezdomnych potrzebujących zwierzaków, okaż im swoje serce

Akcja będzie mieć miejsce w następujących punk(...)  ... więcej »
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - szkolenie
Kraków
miejsce:
Kraków, ul. Długa 82
14-03-2026    -    
10:00
"Polecam z całego serca zajęcia z Kasią. Kasia profesjonalnie i z życzliwością towarzyszy uczestnikom w kolejnych krokach zdobywania umiejętności publicznego wypowiadania się. Podpowiada, ukierunkowuje, daje przydatne narzędzia do pracy. Bardzo cenię sobie także to, że do każdej z osób podchodzi indywidualnie do każdej z osób. Dzieli się swoją wiedzą specjalistyczną i trenerską, a po dniu pełny pozytywnych wrażeń wyposaż(...)  ... więcej »
Letnie półkolonie w Cogiteonie
Kraków
miejsce:
ul. Stefana Steca 1,
31-866 Kraków
07-07-2027    -    22-08-2025
7,30-16,30
DLA DZIECI
Letnie półkolonie w Cogiteonie
Nauka, przygoda i dobra zabawa?
Pewnie! A to wszystko w jednym miejscu!
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza dzieci na wakacyjne półkolonie, które łączą edukację z fascynującymi odkryciami i kreatywnym spędzaniem czasu.
Każdy turnus to 5 dni wyjątkowych zajęć tematycznych, prowadzonych przez doświadczonych edukatorów i specjalistów.

W ofercie znajdują się trzy tematyczne turnusy,(...)  ... więcej »
 
marzec, 1999
Pn Wt Sr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
marzec 1999
OSTATNIO DODANE:
W TEJ KATEGORII
Private Shopping Experience: Dwudniowy POP UP Miłego Ducha w Poznaniu
Poznań
 miejsce:
Betonhaus, sala Chmielna, ul. Śniadeckich 12B
06-02-2026    -    07-02-2026
BEZPŁATNE
12:00 - 21:00 (piątek), 10:00 - 18:00 (sobota)
Już w piątek i sobotę, 6 i 7 lutego, zapraszamy do świata Miłego Ducha na wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie w formule POP UP w Betonhaus. To kameralne Private Shopping Experience, stworzone z myślą o spokojnym i uważnym celebrowaniu chwil w otoczeniu mody.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasze bestsellerowe modele oraz wiele innych elementów kolekcji. Pojawią się również wybrane projekty dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w ramach LA FINALE.

W sobotę będzie także okazja do skorzystania z konsultacji stylistki Marty Wolniak.

Godziny otwarcia:
- 6.02 (piątek): 12:00–21:00
- 7.02 (sobota): 10:00–18:00

Link: https://www.milyduch.com/
... artykuł »
 
NIE POWIEDZIELI
Olsztyn
 miejsce:
Stare Miasto, plac przy WBP
22-02-2026    -   
BEZPŁATNE
12:00
A o czym milczał Twój dziadek?
„Nie powiedzieli” to projekt składający się z instalacji artystycznej i happeningu, poświęcony milczeniu obecnemu w wielu rodzinnych historiach. Punkt wyjścia stanowią losy mężczyzn – dziadków i ojców – którzy doświadczyli traumatycznych wydarzeń – wojny, przemocy lub przymusu i nigdy nie opowiedzieli o tym swoim bliskim.
Projekt dotyka tego, co zostało przemilczane i wyparte, ale mimo to wciąż wpływa na kolejne pokolenia. Zadaje pytania o pamięć, odpowiedzialność i to, co pozostaje w rodzinach, gdy brakuje słów. Nie rekonstruuje historii i nie rozstrzyga win – zostawia przestrzeń na osobiste refleksje i własne rodzinne wspomnienia.
W performensie weźmie udział Marian Czarkowski – aktor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
NIE POWIEDZIELI
22 lutego 2026 (niedziela), godz. 12:00
Stare Miasto, plac przy WBP
... artykuł »
 
Z ojca na syna: Bitewniaki
Olsztyn
 miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
07-02-2026    -   
BEZPŁATNE
11:00
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie cyklu „Z ojca na syna”! Warsztaty dla ojców z dziećmi w wieku 7+ „Bitewniaki” rozpocznie się w sobotę 7 lutego o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.
Polek i Wojtek to tata i syn, którzy wspólnie odkryli pasję do gier bitewnych. Razem zgłębiali tajniki tego hobby i nadal dzielą tę fascynację. Dzięki pasji mają wyjątkową relację i przestrzeń do dzielenia się ze sobą radością, rozwiązywania konfliktów i lepszego rozumienia siebie nawzajem. Bo gry bitewne to więcej niż rozrywka – to prawdziwy poligon relacji, współdziałania i rywalizacji, sukcesów i porażek, a także tego, jak na nie reagujemy!
Na swoim kanale YouTube Polek i Wojtek dzielą się wiedzą o grach bitewnych. W ramach warsztatów „Z ojca na syna: Bitewniaki” pokażą Wam na żywo prostą grę figurkową One Page Rules – idealną dla początkujących – oraz nauczą Was podstaw malowania figurek! Zapewniamy farby, pędzle i gotowe modele do malowania.
„Z ojca na syna: Bitewniaki” to doskonała okazja, by poznać świat gier bitewnych, nauczyć się nowych umiejętności i spędzić czas w twórczej atmosferze. Do zobaczenia!
📣 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest siłą rzeczy ograniczona. W związku z tym obowiązują 👉 zapisy pod adresem warsztaty@mok.olsztyn.pl

Z ojca na syna: Bitewniaki
7 lutego (sobota) / godz. 11:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Wiek: 7+
Zapisy: warsztaty@mok.olsztyn.pl
... artykuł »
 
Kulturalny Walenty
Olsztyn
 miejsce:
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
14-02-2026    -   
17:00
Mężczyzno, zaproś swoją drugą połówkę na Walentynki! My ogarniemy romantyzm.
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na walentynkowe randkowanie w Kamienicy Naujacka! „Kulturalny Walenty” rozpocznie się oczywiście 14 lutego o godz. 17:00.

Tym razem mężczyzna nic nie musi. Nie organizuje, nie planuje, nie kombinuje. W MOK-u wszystko będzie już gotowe. Stoliczki, jedno ciastko, dwie łyżeczki i wiele innych atrakcji wprost z filmowego romansu. Będzie kulturalnie, ale i trochę kiczowato - bo przecież kicz bywa czuły.
Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!

Kulturalny Walenty
14 lutego (sobota) / godz. 17:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
📣 Bilety w cenie 50 zł za parę dostępne:
👉 na stronie https://mok.olsztyn.pl/;
👉 w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
👉 w Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b);
👉 w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).
... artykuł »
 
OSTATNIO DODANE:
W TEJ KATEGORII
KRAKÓW
 
WIELKA AKCJA DLA ZWIERZAKÓW
Kraków
 miejsce:
Czytelnia naukowa
Filia 21 Biblioteki Kraków
ul. Królewska 59
14-03-2026    -    31-03-2026
14 MARCA 2026 możesz zrobić coś dobrego dla bezdomnych psów i kotów pod opieką Dog Rescue.
W kilku filiach Biblioteki Kraków będzie trwać akcja „Książka za karmę”
W zamian za twój cenny dar, za zapełnienie pustego brzuszka bezdomniaka, będziesz mógł (mogła) wybrać dla siebie książkę.
Zrób to dla bezdomnych potrzebujących zwierzaków, okaż im swoje serce

Akcja będzie mieć miejsce w następujących punktach
GODZ. 9.00 - 18.00
Filia 21 ul. Królewska 59 Kraków
GODZ. 9.00 - 14.00
Bibliotece Głównej przy ul. Powroźniczej 2
Filii 31 Biblioteki przy ul. J. Kantego Przyzby 10
Filii nr 49 Biblioteki os. Tysiąclecia 42 w
Filii nr 50 Biblioteki os. Kościuszkowskie 5
Filii nr 56 Biblioteki os. Zgody 7

Aby wybrać sobie książkę możesz przynieść:
Karmę suchą i mokrą dla psów i kotów, tych małych, starszych i CHORYCH też.
Smakołyki, żwirek do kuwet.
Pieluchy - rozmiar 3 i 4 (takie dla ludzi mogą być), podkłady
Starajmy się nie kupować najgorszych i najtańszych karm dla kociaków i psiaków... one też potrzebują dobrej karmy! Są najczęściej chore i niedożywione! Jeżeli nie wiesz co kupić zapytaj nas podpowiemy Ci bardzo chętnie.

... artykuł »
 
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - szkolenie
Kraków
 miejsce:
Kraków, ul. Długa 82
14-03-2026    -   
10:00
"Polecam z całego serca zajęcia z Kasią. Kasia profesjonalnie i z życzliwością towarzyszy uczestnikom w kolejnych krokach zdobywania umiejętności publicznego wypowiadania się. Podpowiada, ukierunkowuje, daje przydatne narzędzia do pracy. Bardzo cenię sobie także to, że do każdej z osób podchodzi indywidualnie do każdej z osób. Dzieli się swoją wiedzą specjalistyczną i trenerską, a po dniu pełny pozytywnych wrażeń wyposaża w narzędzia do samodzielnej pracy. Dziękuję, Kasiu" - opinia Doroty, naszej uczestniczki

Chcesz zaciekawić publiczność i zatrzymać ich uwagę? Naucz się PRZEMAWIAĆ lepiej i odważniej!

Co zyskasz?
- poznasz zasady prezentacji na scenie, świadomego kreowania swojego wizerunku oraz techniki zjednywania sobie publiczności,
- dowiesz się jak zapanować nad stresem, jak pracować ciałem i wzmacniać słowa gestami oraz jak wykorzystać głos do poruszania tłumów,
- doświadczysz krótkich wystąpień i dowiesz się jak odbierają Cię inni, oraz co możesz jeszcze ulepszyć, by stać się skuteczniejszym mówcą albo mówczynią.


PROWADZI: Katarzyna Hnat - dziennikarka radiowa (RMF Classic, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda), wykładowczyni akademicka (UJ, ANS w Nowym Sączu), logopeda medialna, trenerka emisji głosu i wystąpień publicznych, mentorka

NIŻSZA CENA BILETÓW do 3 marca.

Mamy tylko 10 miejsc!
... artykuł »
 
Gra edukacyjna "Bez klimatu"
Kraków
 miejsce:
Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon
ul. Stefana Steca 1, 31-866 Kraków
11-02-2026    -    13-02-2026
11.30
Grupa naukowców w MCN Cogiteon stworzyła „Przyśpieszacz skutkowy”. Jego zadaniem jest wygenerowanie skutków działań dowolnego zjawiska przy użyciu SI. Maszyna przenosi graczy do wirtualnego świata, gdzie mogą odkryć skutki danego zjawiska.

Niestety, w trakcie uruchomienia symulacji nastąpiła awaria. Program został uwolniony - zamiast symulowania katastrofy klimatycznej w świecie wirtualnym, wdraża swoje działania w świecie rzeczywistym. Jeśli go nie zatrzymamy, może dojść do prawdziwej katastrofy.

Gracz powinien posiadać naładowany telefon/tablet z możliwością skanowania kodów QR i dostępem do internetu

Rekomendowany wiek gracza 12+

Jeden bilet = jeden gracz

Drużyna musi składać się z 2 do 5 graczy

Czas rozgrywki ok. 60 minut
... artykuł »
 
Targi Młodej Sztuki
Kraków
 miejsce:
Pałac Potockich, Kraków
21-02-2026    -    22-02-2026
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
11:00-18:30/18:00
I Ogólnopolskie Tournée Targów Młodej Sztuki startuje w Krakowie. W dniach 21–22 lutego 2026 roku Pałac Potockich przy Rynku Głównym 20 stanie się miejscem spotkania z młodą, niezależną sztuką z całej Polski.

Podczas wydarzenia swoje prace zaprezentuje ponad 70 artystów wizualnych, a każdego dnia odwiedzający będą mogli spotkać innych twórców. W przestrzeniach pałacu pojawią się m.in. malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, ilustracje, plakaty oraz ziny. Targi to okazja nie tylko do zakupu oryginalnych prac w szerokim przedziale cenowym, ale także do bezpośrednich rozmów z artystami i odkrywania nowych nazwisk na polskiej scenie artystycznej.

Wydarzenie ma charakter otwarty i rodzinny — skierowane jest zarówno do kolekcjonerów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką. Nie trzeba być ekspertem — wystarczy ciekawość i chęć zanurzenia się w wyjątkowej atmosferze.

Więcej informacji, szczegóły dotyczące biletów oraz OPEN CALL dla wystawców dostępne są na stronie:
https://targimlodejsztuki.pl/
... artykuł »
 
 
 


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie
 
 
 Copyright © 2002-2026


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury