ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
07-12-2017   -    

 

 

Dom Kultury Kadr
Jak osiągnąć work-life balance w korpo i nie tylko?
Dom Kultury Kadr

ul.P.Gintrowskiego 32
02-697 Warszawa

http://www.dkkadr.waw.pl
promocja@dkkadr.waw.pl
Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
18.00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie
Praktyczne lekcje z ponad 30-letniej kariery menedżerskiej i dalekowschodnich sztuk walki

Kontynuujemy tematykę prezentacji “Triathlon Tai-Chi, czyli jak wschodnie techniki sztuk walki pomogą Ci przetrwać i wytrwać w korpo-świecie”, która odbyła się 10 października 2017 roku w Domu Kultury Kadr. Tym razem jednak spotkanie przybierze formę praktycznych warsztatów. Nie tylko przećwiczymy wspólnie szereg podstawowych technik utrzymania się w dobrym zdrowiu psychofizycznym, nawet przy bardzo stresogennej pracy, ale także omówimy krótko, dlaczego te techniki – często dość proste – działają. Warto zauważyć, że z jednej strony wynikają one z praktycznych obserwacji Dalekiego Wschodu, kumulowanych przez tysiąclecia, a z drugiej strony, coraz częściej ich skuteczność potwierdza się, wykorzystując wyrafinowane metody współczesnej nauki.

Warsztaty poprowadzi Jan Gliński, doktor fizyki, zawodowo od ponad 30 lat związany z międzynarodowym biznesem high-tech. Od ponad 40 regularnie ćwiczy: najpierw było to jujitsu i karate, następnie starojapoński łuk kyudo, a od 20 lat zgłębia tajniki Starego Stylu Yang Tai-Chi. Dzięki czemu stał formalnie jego nauczycielem ósmej generacji.

Będzie to, więc spotkanie z praktykiem, któremu techniki łączące w sobie właściwy ruch z prawidłowym oddechem i odpowiednią koncentracją, pozwoliły osiągnąć trwały work-life balance, mimo że intensywnie pracował, często powyżej 12 godzin dziennie, mając bezpośrednią odpowiedzialność za zdywersyfikowaną sprzedaż powyżej 1 mld EUR, który musiał praktycznie codziennie być decyzyjny w nieprzewidywalnych, często kryzysowych sytuacjach w różnych zakątkach naszego globu.
  
http://www.dkkadr.waw.pl/jak-osiagnac-work-life-balance-w-korpo-i-nie-tylko/
 
Miejsce:
Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
 
Godz.
18.00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury