ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Płock
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
20-05-2017   -   21-05-2017 

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Światłem i Pędzlem
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Czerwony Atrament, Kolegialna 4
20.00 - 01.00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
Wystawa Światłem i Pędzlem - czyli wspólny wernisaż malarstwa i fotografii płockich artystów Krystyny Falkowskiej i Andrzeja Witkowskiego.

Andrzej Witkowski
Niezależny płocki fotograf zajmujacy sie portretem i aktem. Mogliscie go juz poznać z udziału w wystawach w Warszawskiej Leica Gallery, czy w Płocku w Czerwonym Atramencie, Wiżezy Cisnień. , Hotelu Tumskim. Poretrty w jego wykonaniu przedstawiaja czesto migawki historii, które możemy indywidulanie interpretować i układac w całość.

Krystyna Falkowska
Przygodę malarską rozpoczęłam w 2006 roku pod kierunkiem artysty plastyka Leszka Stanisławskiego a następnie pod kierunkiem artysty plastyka Zofii Samusik- Zaremby prowadzących zajęcia w sekcji plastycznej Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płocku. Prace swoje wystawiałam w Klubie Prawnika , Bibliotece Wojewódzkiej , Domu Broniewskiego , Spółdzielczym Domu Kultury . We wrześniu 2013 roku w Domu Darmstadt razem z artystą plastykiem Dorotą Falkowską-Adamiec miałam wspólną wystawę. W 2014 roku w Warszawie w czasie Juwenalii Trzeciego Wieku obraz mój pt. „Piwonie” zdobył wyróżnienie a we wrześniu tegoż samego roku w Toruniu w czasie konkursu dla północnych województw „Kolory Trzeciego Wieku”, obrazy martwa natura i kwiaty też zostały wyróżnione.

Wernisaż o godzinie 20,

Księgarnia i kawiarnia będzie dostępna dla zwiedzających wystawę do godz. 1 w nocy. Przygotowujemy serię rabatów na zakup książek i konkurs-niespodziankę, dla osób, które odwiedzą wystawę.
  
https://www.facebook.com/events/372161516513132/
 
Miejsce:
Czerwony Atrament, Kolegialna 4
 
Godz.
20.00 - 01.00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury