ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Rybnik
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
20-03-2018   -    

 

 

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach
Iwona Dziura - „Rumunia i Mołdawia, jakich się nie spodziewacie!”.
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach

44-206 Rybnik
ul. 1 Maja 91B

http://www.dkchwalowice.pl
biuro@dkchwalowice.pl
Żółty Młynek Klubokawiarnia
19:00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza na
PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku.

20 marca (wtorek) 2018 r. o godz. 19.00
Iwona Dziura - „Rumunia i Mołdawia, jakich się nie spodziewacie!”.
Wstęp wolny.


Uwaga Podróżomaniacy i Wszyscy Ciekawi Świata - przygotujcie się na prawdziwe uderzenie! Pozytywnego i mocno stymulującego kopa w wyobraźnię da Wam Iwona Dziura - autorka książki „Dziura w podróży”! Charyzmatyczna Ślązaczka pokaże Wam Rumunię i Mołdawię, jakich się nie spodziewacie! Będzie wesoło, ale momentami i strasznie. Przeniesiecie się w sam środek rumuńskiej wsi i poznacie jej oryginalnych mieszkańców. Zobaczycie potwory, przed którymi sam Drakula wieje na złamanie kołnierza. Wpadniecie z wizytą do prawdziwej rumuńskiej bimbrowni i drugiego największego budynku świata. Pojedziecie na wycieczkę do Republiki Naddniestrzańskiej, gdzie wszystkie ambasady świata radzą się nie wybierać. Dowiecie się jakie egzotyczne sekrety skrywa niepozorna Mołdawia i wielu innych zaskakujących ciekawostek.
A wszystko to okraszone jak należy - rumuńsko-mołdawską nutą z porządnym przytupem!

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ!

Iwona Dziura - z wykształcenia filolog turecki, z wyboru samozwańczy lekarz uśmiecholog. Powsinoga bez stałego miejsca zamieszkania, zatrudnienia i dochodu. Autorka pełnej humoru książki o przygodach w Rumunii i Mołdawii p.t. „Dziura w podróży” (tytuł Najlepszej Książki na Jesień 2017 przyznany przez czytelników portalu granice.pl w kategorii „Podróże Literackie”oraz nominacja do nagrody El Dorado - Książka Podóżnicza Roku 2017 w plebiscycie portalu mediatravel.pl). Działaczka polonijna, blogerka i zapalona sportsmenka.
Strony: www.iwonadziura.com , www.facebook.com/iwonadziurabezendu/ , http://iwonadziura.blogspot.com/ .

Dla niecierpliwych - Iwonę Dziurę można posłuchać było:
- podczas targów książki w Warszawie: https://www.facebook.com/Nextopl/videos/10155415640761388/?hc_ref=PAGES_TIMELINE ,
- w Radiu Katowice: https://www.radio.katowice.pl/zobacz,32719,Pozytywna-dawka-energii-dla-poczatkujacych-podroznikow.html#.WqE14mrFLIV
- w Radiu eM: http://radioem.pl/doc/4268332.Z-Dziura-w-podrozy

Książka “Dziura w podróży“ to beztroska opowieść przygodowo-podróżnicza z potężną dawką humoru i pozytywnym przesłaniem. W lekturze lekka i przyjemna. Zainteresuje tych, których odstręczają poważne, opasłe tomiska.. Po książkę w szczególności powinni sięgnąć ci, którym marzą się dalekie podróże, ale nie bardzo wiedzą, od czego zacząć albo brak im odwagi/inspiracji, ci, którzy są ciekawi idei backpackingu, i ci, którzy lubią śmiać się dużo i do rozpuku! Książka powstała, bo każdy z nas został obdarzony jakimś talentem. Każdy jest zobowiązany w sobie ten talent odszukać i zrobić wszystko, by wykorzystać go z pożytkiem dla innych. Iwona Dziura, uzbrojona w pióro wagi lekkiej i wrodzony optymizm, pokazuje czytelnikowi jak spoglądać na życie z jasnej strony mocy i brać je takim, jakie jest - a jest wspaniałą przygodą, której musimy stawić czoła!
  
http://www.facebook.com/zolty.mlynek.klubokawiarnia
 
Miejsce:
Żółty Młynek Klubokawiarnia
 
Godz.
19:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury