ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Augustów
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
14-01-2018   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
"Śnieżne Bajeczki", czyli KINOCHŁON dla WOŚP
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Kino Iskra w Augustowie, ul. 3 Maja 38
10:30
    DLA DZIECI   
 
Film
Kinochłonek – to wiadomo nie od dziś – lubi wszystkie dzieci. I kiedy tylko jest okazja pomocy najmłodszym, zawsze chętnie włącza się we wszelkie działania. W tym roku w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i my, z Waszą pomocą, wrzucimy swój grosik do puszki!
W niedzielę 14 stycznia o godz. 10:30 zapraszamy dzieci i rodziców do kina, by razem, w orkiestrowym nastroju, obejrzeć zestaw krótkometrażowych zimowych animacji. Na pierwszy ogień pójdzie „Pan Patyk”. Poznamy sympatyczną patyczopodobną rodzinkę, która wiedzie spokojne życie, aż do momentu, w którym Pan Patyk zostanie porwany przez psa! Co z tego wyniknie? – sprawdzimy razem.
Drugi film zaznajomi nas z jelonkiem, który niestrudzenie walczy z zaburzającym mu codzienne życie śniegiem. Jakie ma na niego sposoby opowie animacja pt. „Pan Jelonek”.
Ostatnim punktem seansu będzie irlandzki film animowany pod tajemniczym tytułem „Zaginiony list”. Przeniesiemy się na chwilę do okresu przedświątecznego i sprawdzimy, co należy zrobić, by wysłany do Świętego Mikołaja list na pewno dotarł do adresata.
A na zakończenie niedzielnego pokazu – wielka zimowa niespodzianka! na scenie kina Iskra filmowe efekty specjalne zaprezentuje firma FX Bykowscy.
A gdzie tu duch Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy? – Otóż, wstępem na seans bajeczek oraz na pokaz efektów specjalnych będzie datek do puszki WOŚP. Wejściówki z zarezerwowanym przez siebie miejscem można będzie odebrać w kasie kina w dniu pokazu. To nie wszystko, bo w holu kina będzie czekała na Was loteria fantowa, z której dochód w całości trafi do orkiestrowej puszki.
Liczymy na Was!
- - -
Czas trwania: 40 min + 30 min
Wejściówki do odebrania w kasie kina jedynie w dniu pokazu.
  
http://kinochlon.pl/wydarzenie/3895
 
Miejsce:
Kino Iskra w Augustowie, ul. 3 Maja 38
 
Godz.
10:30
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2018


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury