POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
22-10-2021       
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
KRZTA / Fertile Hump / Taxi Caveman
ZAPRASZA
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3
10-538 Olsztyn
(Kamienica Naujacka MOK)
tel.: (89) 522 13 72 (centrala)
fax: (89) 522 13 51
http://www.mok.olsztyn.pl
Olsztyn
miejsce:
Sala pod Amfiteatrem
19:30
» Muzyka
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert zespołów KRZTA, Fertile Hump i Taxi Caveman! Wydarzenie odbędzie się 22 października w sali pod Amfiteatrem. Bilety na koncert w cenie 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu) są dostępne:
- https://bilety.mok.olsztyn.pl/
- Galeria Dobro
- Muzeum Nowoczesności
- Galeria wARTe Świeczki
📣 KRZTA to sensacyjne i energiczne trio z Olsztyna powstałe w 2015 roku. Ich muzykę można określić jako mathcore, jednak nie stronią od czerpania inspiracji z innych gatunków, szczególnie noise rocka i sludge metalu. Po dwóch latach działalności wydali świetnie przyjęty w metalowym podziemiu album zatytułowany po prostu „Krzta”. Materiał został wydany przez niezależny label Green Lungs Records. Przed pandemią zespół zdążył zagrać również kilka koncertów promujących to wydawnictwo, między innymi z takimi zespołami jak Downfall of Gaia czy Mentor. Pojawili się również na Spacefeście w Gdańsku oraz zjeździli największe miasta kraju w ramach mini-trasy z blackmetalową Goryczą.
W 2021 roku warmińskie trio zasiliło szeregi niezależnego labelu i agencji z Torunia, Piranha Music, w którego barwach wyjdzie ich drugi album. Wydawnictwo zatytułowane „ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE” swoją premierę będzie miało 8 października i ukaże się na CD oraz popularnych platformach streamingowych. Nowe dzieło zespołu to ponad 40 minut muzyki, w której KRZTA sięga po sprawdzone na debiucie elementy, wprowadzając w nie jednak zupełnie nową jakość i brzmienie. Burząca ściany sekcja rytmiczna, połamane rytmy, potężne riffy i oczywiście agresywnie wykrzyczane teksty w języku polskim. Na okładce albumu znalazł się obraz autorstwa gitarzysty i wokalisty grupy – Kamila Błażewicza, w oryginale namalowany farbami olejnymi. Koncert w MOK Olsztyn będzie promował najnowsze wydawnictwo grupy.
W skład zespołu wchodzą: Andrzej Kazimierz Postek (perkusja), Kuba Kamiński (bas, wokal), Kamil Błażewicz (gitara, wokal).
📣 Fertile Hump, czyli Magda i Tomek, to para w pracy, w życiu, a od 2015 również w zespole. Magda gra na gitarze, Tomek na perkusji, oboje śpiewają. I tyle. Nikt nie wie jak ta dwójka się dogaduje spędzając tyle czasu ze sobą, ale to nieważne. Ważne, że zagrali setki koncertów w całej Europie dając ludziom, brudnego, opartego na bluesie, garażowego rock'n'rolla, w międzyczasie wydając trzy płyty i EP.
📣 Taxi Caveman narodził się na początku 2021 roku jako projekt-odskocznia od innych zespołów założycieli (Black Tundra, Spirit, Minetaur itp). Padło na stoner rocka, tym razem przy staraniu zachowania się jego najczystszej formy. Dla fanów brzmienia fuzza, dźwięków pustyni i oglądania trzecim okiem psychodelicznych pejzaży.
KRZTA / Fertile Hump / Taxi Caveman
22 października (piątek) / 19:30
Sala pod Amfiteatrem
👉 Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu) dostępne:
- https://bilety.mok.olsztyn.pl/
- Galeria Dobro
- Muzeum Nowoczesności
- Galeria wARTe Świeczki
https://www.facebook.com/events/2046423858848460/?ref=newsfeed
Miejsce:
Sala pod Amfiteatrem
Godz.
19:30
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury