POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Kategorie wydarzeń
 
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
  Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Odbywające się online
 
01-09-2021     - 03-09-2021  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Otwarta scena: In The Heights
ZAPRASZA
Dom Kultury Kadr
ul.W. Rzymowskiego 32
02-697 Warszawa
http://www.dkkadr.waw.pl
Warszawa
miejsce:
Dom Kultury Kadr
19.00
BEZPŁATNE
» Teatr
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

01.09 – REZERWACJA MIEJSC ONLINE
02.09 – REZERWACJA MIEJSC ONLINE
03.09 – REZERWACJA MIEJSC ONLINE

zaprasza grupa Hiznits:

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że pomimo niesprzyjających warunków epidemiologicznych gramy nasz muscial! Zdecydowanie nie była to łatwa droga. Ciągle zmieniająca się sytuacja zmusiła nas do przedłużenia czasu prowadzenia prób i przygotowywania się do spektaklu. Pomimo tego, w ciągu ostatniego półtora roku, nie poddaliśmy się i już nie możemy się doczekać, aby pokazać Państwu efekty naszej wielomiesięcznej pracy!

Podczas spektakli będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz fundacji, z którą współpracujemy – fundacji Children International. Kilka słów o samym celu charytatywnym: współpracujemy z fundacją od roku 2019 i ze względu na charakter naszego przedstawienia (klimaty latynoskie i pochodzenie głównego bohatera z Republiki Dominikańskiej) zdecydowaliśmy się wspomóc właśnie fundację Children International. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc najbardziej ubogim dzieciom zamieszkującym Dominikanę – zakup żywności, podstawowych przyborów szkolnych oraz ubrań. W tym kraju Ameryki Łacińskiej ponad milion dzieci żyje w skrajnym ubóstwie, a około 580 000 dzieci do lat 15 pozostaje bez opieki rodzicielskiej. Nawet jeżeli nie mają Państwo możliwości pojawić się na spektaklu, bardzo gorąco zachęcamy do dorzucenia swojej cegiełki.

Musical In the Heights zabiera nas w podróż do nowojorskiej dzielnicy Washington Heights. Życie tamtejszej społeczności toczy się w rytm muzyki, w której pobrzmiewają nadzieje i marzenia trzech pokoleń imigrantów. Jest to historia o nadziei, bliskości i stracie, a przede wszystkim o tym, jak odnaleźć swoje miejsce w nieustannie zmieniającym się świecie.

Scenografia i nagranie spektaklu, które będzie dostępne w sieci zrealizowane zostało dzięki dofinansowaniu Funduszu Edukacji Kulturalnej m. st. Warszawy.

Muzyka i słowa: Lin-Manuel Miranda
Scenariusz: Quiara Alegria Hudes
Wykonanie: grupa Hiznits
Spektakl w oryginalnej wersji językowej.

Szanowni Państwo,
Na wydarzenie obowiązuje limit 50% miejsc. Jednocześnie informujemy, że od 1 września mogą zostać wprowadzone nowe zasady obostrzeń i limit miejsc może ulec zmianie. Będziemy informować Państwa na bieżąco.
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.
https://www.dkkadr.waw.pl/otwarta-scena-in-the-heights/
Miejsce:
Dom Kultury Kadr
Godz.
19.00
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury