ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
21-04-2017   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Dbajmy o uśmiech naszego dziecka - debata o stomatologii dziecięcej
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Pałac Kultury i Nauki
10:00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
„Dbajmy o uśmiech naszego dziecka” to hasło przewodnie debaty o stomatologii dziecięcej pt. „Stomatologia dziecięca - wyzwania na dziś i w przyszłości”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 w godzinach 10:00-13:30 w Pałacu Kultury i Nauki w ramach Dentexpo 2017 – wydarzenia dedykowanego branży stomatologicznej.

Do debaty zaproszeni zostali najwyższej klasy specjaliści stomatolodzy, przedstawiciele władz samorządowych, NFZ oraz Ministerstwa Zdrowia. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele firm, fundacji i stowarzyszeń prowadzących aktywną działalność w celu szerzenia wiedzy, profilaktyki oraz leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży.

Omówione zostaną podstawowe problemy w zakresie pedodoncji, plany organizacji centralnych wobec leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży oraz rola jednostek samorządu terytorialnego w profilaktyce higieny jamy ustnej u dzieci.

W trakcie debaty zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk w profilaktyce stomatologicznej oraz zrealizowane i trwające akcje społeczne w tym zakresie.

Wstęp na debatę jest otwarty dla stomatologów, rodziców, wychowawców i wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą jakości zdrowia dzieci.

Debata „Stomatologia dziecięca - wyzwania na dziś i w przyszłości” jest organizowana w ramach Dentexpo 2017 – targów sprzętu stomatologicznego oraz zjazdu szkoleniowego dotyczącego nowości stomatologii praktycznej. W ciągu dwóch dni 21-22 kwietnia 2017 r. w salach PKiN swoje produkty wystawią firmy i dystrybutorzy najwyższej klasy sprzętu stomatologicznego.
  
http://www.dentexpo.ztw.pl/
 
Miejsce:
Pałac Kultury i Nauki
 
Godz.
10:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2013


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury