ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Lublin
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
25-02-2017   -    

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
The Taste of Africa & British Colonies
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
Co Ludzie Powiedzą, Stanisława Leszczyńskiego 38, 20-068 Lublin
10:00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
Odkryj język i kuchnię Zimbabwe
Lubelska szkoła języka angielskiego Co Ludzie Powiedzą, już 25 lutego organizuje unikalne, darmowe warsztaty językowo-kulinarne dla wszystkich chcących podszlifować swój angielski oraz dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy na temat kultury afrykańskiej, a przede wszystkim Zimbabwe.
Kultura południowoafrykańska jest nam obca, dlatego też szkoła Co Ludzie Powiedzą wychodzi do nas z ciekawą propozycją zdobycia wiedzy i przygotowuje wyjątkowe warsztaty językowo-kulinarne poświęcone tematyce Kolonii Brytyjskich, a w szczególności Zimbabwe.
Oprócz podszlifowania swojej znajomości języka angielskiego, na warsztatach będzie można odkryć nowe, nieznane dotąd smaki i potrawy. Próbując lokalnych specjałów, nauczymy się przyrządzać prawdziwy zimbawiański brunch, jakiego z pewnością nie będziemy mieć okazji spróbować w żadnej lubelskiej restauracji. Podstawą kultury jest język - dlatego też jedną z atrakcji będzie nauka podstawowych zwrotów w językach Ndebele oraz Shona od rodowitych mieszkanek Zimbabwe - Nolwazi Zeena Mhodi i Tendai Huruba. Dodatkowo, będzie możliwość nauczenia się w jaki sposób zrobić prawdziwy buszmeński make-up, czy też zagrać w tradycyjną zimbabwiańską grę. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, ponieważ warsztaty łączą dobrą zabawę z ciekawą wiedzą, a przede wszystkim z możliwością ćwiczenia w praktyce znajomości języka angielskiego. To i wiele innych atrakcji znajdziemy pod koniec lutego na warsztatach ,,The Taste of Africa & British Colonies’’
Szkoła Co Ludzie Powiedzą jest wyjątkowym miejscem w Lublinie. Oprócz kreatywnych i niestandardowych metod prowadzenia zajęć nauki angielskiego organizuje i angażuje się w wiele wydarzeń, wzbogacając tym samym życie w mieście.
Warsztaty odbędą się 25 lutego w szkole języka angielskiego i kultury brytyjskiej Co ludzie powiedzą (Leszczyńskiego 38) o godzinie 10:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona, rezerwacje należy zgłaszać pod adresem: event@coludziepowiedza.co
  
https://www.facebook.com/events/341590922907723/
 
Miejsce:
Co Ludzie Powiedzą, Stanisława Leszczyńskiego 38, 20-068 Lublin
 
Godz.
10:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2013


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury