ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
24-02-2017   -    

 

 

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
Single śpiewają songi - koncert z cyklu Niezależna Scena Młodych Polskiego Radia
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

ul. Modzelewskiego 59
00-977 Warszawa

http://www.studia.polskieradio.pl
Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
19:00
       
 
Muzyka
Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza do Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na komedię muzyczną „Single śpiewają songi”. Jest to kolejny koncert z cyklu Niezależna Scena Młodych Polskiego Radia.
Muzyczna komedia o randkowaniu w wielkim mieście to autorski spektakl Małgorzaty Lipki i Marcina Piejasia, których jednocześnie zobaczymy w rolach głównych ( Ona i On). Spektakl reżyseruje Betina Dubiel.
Czy można nauczyć się technik skutecznego flirtu? A przynajmniej jak nie popełniać typowych błędów Don Juana?
Na te najtrudniejsze życiowe pytania w lekkiej muzycznej komedii odpowie dwójka aktorów, którzy randkowaniem w wielkim mieście zajmują się niemalże zawodowo. Zabiorą oni widzów w podróż emocjonalną i z przymrużeniem oka, w świat flirtu i meandrów miłości.
W spektaklu usłyszymy piosenki między innymi: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Książka i wielu innych autorów.

MARCIN PIEJAŚ - absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie, Wydział we Wrocławiu (2006 r). Aktor kiedyś związany z Teatrem Polonia Krystyny Jandy i Teatrem Capitol w Warszawie.Laureat Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi - nagroda przyznana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Szambelana w spektaklu Iwona, księżniczka Burgunda W. Gombrowicza.

MAŁGORZATA LIPKA -po dyplomie (2008 r) we Wrocławskiej Szkole Teatralnej zadebiutowała w bijącej rekordy popularności komedii "Trzy razy łóżko" w Teatrze Małym, z którym to jest związana do dziś. Jako dyplomowany muzyk równolegle prowadzi estradową działalność wokalną.

PATRYK WALCZAK -komponuje i gra na akordeonie. Lubuje się w muzyce polskiej, jazzowej i... każdej. Absolwent Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Założyciel zespołu Frument Project oraz Orkiestry Patatajtryk. Usłyszeć go można również w zespołach Dobroto, Terefere oraz Tygiel Folk Banda. Uwielbia łączyć to, co z pozoru się nie łączy.

BETINA DUBIEL -reżyserka teatralna. Prowadzi Teatr Impresja i Teatr po 40-stce. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiweicza w Poznaniu.Teatrem zajmuje się od 15 lat, jest to dla Niej do wielka pasja i spełnienie. Inspirują ją ludzie i otaczający świat. Tworzy przede wszystkim autorskie projekty.

Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie godzinę przed koncertem.
  
http://www.sklep.polskieradio.pl
 
Miejsce:
Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
 
Godz.
19:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2013


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury