ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Warszawa
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
 
23-07-2019   -   24-07-2019 

 

 

"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA
Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji - Summit EOIF
"Dziś w Polsce" - Portal POLSKA ZAPRASZA


http://polska.zaprasza.eu
PGE Narodowy, ul. Ks. J. Poniatowskiego 1
09:00
BEZPŁATNE       
 
Wydarzenia inne
Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych ponownie zawita na PGE Narodowy - udział w pełni bezpłatny!

Każda firma ma styczność z dokumentami, czy są to faktury, pisma, arkusze kalkulacyjne, e-maile, deklaracje, umowy czy wnioski. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa są one nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Każdy z systemów do elektronicznego obiegu informacji oferuje różne funkcjonalności, ale różnią się ceną i kosztami wdrożenia. Jak właściwie wybrać system?

Zatem jeśli poszukujesz dla swojej Firmy rozwiązań z obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji, możemy:
- życzyć Ci powodzenia podczas przeglądania setek ofert w internecie i umawiania się na bezpośrednie spotkania z dostawcami, co zapewne zajmie Ci sporo czasu
lub
- zaprosić Cię na największą w Polsce konferencję dotyczącą obiegu informacji, gdzie w ciągu 2 dni w jednym miejscu przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem

My wolimy to drugie. A Ty?

Uczestnictwo w tym 2-dniowym wydarzeniu zapewni Wam przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań usprawniających zarządzanie dokumentacją, obieg informacji oraz digitalizację i archiwizację. Będzie to świetna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i networkingu.

➡ Podczas spotkania odbędzie się do wyboru kilkadziesiąt prelekcji prowadzonych przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

➡ Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji: Strefa Technologii, Strefa Relaksu, konkursy z cennymi nagrodami i inne!

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia - pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz rezerwacji miejsc pod linkiem: http://gigacon.org/event/eoif_summit_19/
  
 
Miejsce:
PGE Narodowy, ul. Ks. J. Poniatowskiego 1
 
Godz.
09:00
       

 


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury