POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 Konin
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
       
   
Instytucje kultury  ->  Więcej kategorii
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.
62-510 Konin
ul. Spółdzielców 3/325
http://www.psychoskok.pl
zobacz na mapie »
 
http://www.psychoskok.pl
agnieszka@psychoskok.pl
 

Historia wydawnictwa sięga roku 2011, kiedy to ukazała się pierwsza książka jednego ze współzałożycieli "Psychoskoku". Obecnie wydajemy kilka pozycji miesięcznie. W ofercie wydawnictwa znaleźć można powieści obyczajowe, sensacyjne, romanse, dramaty, kryminały, fantasy, bajki, poradniki, felietony, poezję…

Tematyka wydawanych przez nas publikacji spełnia oczekiwania i wymagania wytrawnych Czytelników, jak i osób zaczynających swoją przygodę z literaturą. Do końca 2016 roku wydaliśmy około 250 tytułów drukowanych oraz 700 e-booków. Współpracują z nami Autorzy mieszkający w Polce, jak i poza granicami kraju. W minionym roku poszerzyliśmy swoją działalność o tłumaczenia Autorów zagranicznych. Początkowo ukazały się dwa tytuły japońskiego pisarza Natsume S'sekiego, a w bieżącym roku zostaną wydane powieści rosyjskich prozaików – Andrieja Płatonowa i Wiktora Pielewina.

Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami nasze książki dostępne są w wielu hurtowniach: Ateneum, Bonito, Azymut, Motyle Książkowe, Dictum, Super Siódemka, Wikr oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych: Bonito, Empik, Księgarnie Beta, Książnica i wielu innych.

Ucząc się na wcześniej popełnianych błędach, cały czas rozwijamy się, podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje, a nabyte doświadczenie przekładamy na wyższą jakość obecnie wydawanych książek. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach literackich takich jak: targi książki (Warszawskie Targi Książki, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Międzynarodowe Tragi Książki w Krakowie), konkursy i plebiscyty.

Debiutantom dajemy szansę zaistnienia na rynku wydawniczym. Dzięki naszemu wsparciu wielu z nich osiągnęło popularność, mając na koncie kilka książek, cieszących się dużym powodzeniem wśród Czytelników.

Śmiało możemy też pokusić się o stwierdzenie, że każdy miłośnik książki odnajdzie utwór, obok którego nie przejdzie obojętnie.
 
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o.o.
 

 
           


Dodaj wydarzenie    |   Rejestracja    |   Logowanie

 Copyright © 2002-2021


Polskie Niezależne Media
 

Kontakt z Redakcją


 Serwis Dziś w Polsce jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury