POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Leśne zajęcia w leśnej bazie.
 
05-08-2022
Leśna świetlica.
 
29-07-2022
Speed-balliści na Międzynarodowym Szkoleniu we Francji.
 
18-04-2022
V Międzywojewódzkie Zawody w Speed-ballu
 
18-04-2022
Przystanek Natura.
 
16-11-2021
Podsumowanie programu Klub w Stowarzyszeniu Sportownia
 
16-11-2021
Impreza Turystyczna w Przystanku Natura w Porębie.
 
08-11-2021
III Mistrzostwa Polski SeniorĂłw w Speed-ballu.
„To pionierzy tej dyscypliny sportu”

 
11-10-2021
Sportownia & Neksi - nowa produkcja.
 
10-10-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Warszawę!
 
15-09-2021
Przystanek Natura w Porębie z nową infrastrukturą.
 
11-09-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Kielce!
 
10-09-2021
RELACJE
„Piękno w zdrowiu”
– miesięcznik „Zwierciadło” i gwiazdy zachęcajš do profilaktyki zdrowia
08-11-2011
Miesięcznik „Zwierciadło” w ramach akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” zorganizował 5 listopada br. spotkanie z gwiazdami i ekspertami w warszawskich Złotych Tarasach. Porady gwiazd, kšcik kulinarny Roberta Sowy, pokaz mody ekologicznej „Eko Ego” Odzieżowego Pola oraz występ artystyczny duetu Melkart Ball to tylko kilka z atrakcji finału akcji, które czekały na licznie zgromadzonš publicznoœć.

5 listopada 2011 br. odbył się finał wyjštkowej akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” miesięcznika „Zwierciadło”. Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia oraz profilaktyki zdrowotnej. O swoich pomysłach na zdrowš dietę, aktywne spędzanie czasu i odnalezienie wewnętrznej harmonii opowiedzieli m.in. Preeti Agrawal, Kasia Bosacka, Anna Dereszowska, Wojciech Eichelberger, Jolanta Fraszyńska, Edyta Herbuœ, Paulina Holtz, Reni Jusis, Iwona Kozak, Agnieszka Macišg, Kasia Macišg, Maciej Miecznikowski, Monika Mrozowska, Julia Pietrucha, Paulina Przybysz, Kinga Rusin oraz Robert Sowa. Spotkanie poprowadziły Agata Młynarska i Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

„Jest nam bardzo miło, że nasza akcja zdrowotna spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony publicznoœci. Chcielibyœmy, aby „Piękno w Zdrowiu” stało się impulsem, który sprawi, że kobiety wykorzystajš ten moment, aby zrobić coœ dla siebie i nie tylko – zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Dlatego też dużš wagę przykładamy do przypominania o profilaktyce i regularnych badaniach, które powinniœmy wykonywać przynajmniej raz w roku” – mówi Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła”.

Rozmowy z zaproszonymi goœćmi podzielone były na cztery bloki tematyczne. W częœci medyczno-psychologicznej doktor Inga Długoń z Grupy LUX MED wyjaœniała m.in. wagę badań profilaktycznych, które w ramach akcji „Piękno w zdrowiu” można wykonać z 50% zniżkš w centrach medycznych Grupy do końca roku na terenie całego kraju.

W bloku o zdrowej kuchni królowały kulinarne wskazówki Roberta Sowy, Kasia Bosacka doradzała, czym kierować się podczas zakupów, a Maciej Miecznikowski wyjaœnił, jak powinna wyglšdać prawidłowa dieta dla najmłodszych. Agnieszka Macišg przy współpracy z Sephorš, Marco Aldany i Odzieżowym Polem przeprowadziła Metamorfozę, która całkowicie odmieniła wizerunek jednej z uczestniczek spotkania. Rozmowy o urodzie i istocie piękna wzbogacono o pokaz ćwiczeń Jukari Fit to Flex w wykonaniu Edyty Herbuœ. W ostatniej częœci Iwona Kozak wprowadziła publicznoœć w tajniki rozwoju duchowego i zademonstrowała proste asany jogi.

Wiele emocji wywoływała œcianka Hydepark, na której zaproszeni goœcie pisali, co dla nich oznacza „Piękno w zdrowiu”. Wœród licznych ciekawych przemyœleń pojawiły się m.in. „Powrót do natury” Reni Jusis, „Odkrywanie wewnętrznej siły” Preeti Agrawal „Harmonia pięknego ducha i zdrowego ciała” Anny Dereszowskiej, „Dobry refren przy każdym posiłku” Macieja Miecznikowskiego oraz „Miłoœć i troska o innych” Katarzyny Montgomery.

Zwieńczeniem akcji „Piękno w zdrowiu” był pokaz synergii duszy i ciała w wykonaniu Melkart Ball oraz niepowtarzalny pokaz kolekcji ekologicznej Odzieżowego Pola i obuwia Loft37.pl. W finale Julia Pietrucha zaprezentowała niezwykłš kreację ze słoneczników, zaprojektowanš specjalnie na tę okazję przez duet projektantów kwiatowych –Zygmunta Sieradzania i Piotra Sekundę.
Partnerami akcji „Piękno w zdrowiu” sš: LaciBios femina, Nicorette, Reebok, Physiogel, Marco Aldany, Sephora, Odzieżowe Pole, Loft37.pl, Złote Tarasy. Partnerem medycznym akcji jest Grupa LUX MED.
  


 

miejsce wydarzenia:
Warszawa
Złote Tarasy


 

 Copyright © 2002-2022


Polskie NiezaleĹźne Media
 
Kontakt z Redakcją