ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
Kraków
miasto Redakcji Portalu :) 
Augustów
Bałtów
Bydgoszcz
Gdańsk
Gliwice
Katowice
Lublin
Myślenice
Niepołomice
Opole
Pacanów
Poznań
Pruszków
Radomsko
Rybnik
Rzeszów
Siewierz
Toruń
Warszawa
Wieliczka
Wrocław
Zator
RELACJE
II Międzywojewódzkie Zawody w Speed-ballu.
« start     05/05/2018
W niedzielę 22 kwietnia hala sportowa RCOS w Dobczycach stała się areną zmagań zawodników startujących II Międzywojewódzkich Zawodach w Speed-ballu. W turnieju wzięło udział ponad 80 zawodników z 6 województw.

Już po raz drugi Stowarzyszenie Sportownia zaprosiło do rywalizacji najlepszych speed-ballistów z różnych regionów kraju. Tym razem gospodarzem wydarzenia było miasto Dobczyce. Zacięta sportowa rywalizacja trwała przez całą niedzielę do wieczora, a zebrana publiczność miała okazję doświadczyć wspaniałych sportowych emocji i zobaczyć speed-ball na bardzo wysokim poziomie. Chłopcy i dziewczęta podzieleni na kategorie wiekowe rywalizowali o indywidualne medale w konkurencjach super solo oraz w grze singlowej. Po raz pierwszy zostały zorganizowany także turniej deblowy w parach mieszanych, gdzie młodzi speed-balliści walczyli o zespołowe medale.

- To był dobry dzień, pełen dobrych sportowych emocji. Dziękujemy wszystkim, bez których turniej nie odbyłby się już po raz drugi: sędziom, trenerom i wolontariuszom. Nie zapominamy też o zawodnikach, którzy spisali się świetnie i zaprezentowali naprawdę wysoki poziom. - podsumowała Izabela Janczak-Bizoń ze Stowarzyszenia Sportownia.


- W Dobczycach spotkali się dziś młodzi ludzie z różnych szkół i klubów speed-ballowych z sześciu województw. Wszystkim udzielił się duch sportowej rywalizacji i walki finałowe były bardzo zacięte. Jestem zadowolony z występu moich podopiecznych z Poręby i Dobczyc. Wszyscy poczynili ogromne postępy od zeszłego roku. Oby tak dalej! - mówił po turnieju Zbigniew Bizoń, trener klubów Speed-ball Poręba i Speed-ball Dobczyce.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Gminy Dobczyce.


  
zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

zobacz

https://www.youtube.com/watch?v=HBgTDWkL6d0
 

 
miejsce wydarzenia:
Dobczyce

https://www.sportownia.eu
 


 
 
 
 
 Copyright © 2002-2011


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją