POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
 
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Warszawę!
 
15-09-2021
Przystanek Natura w Porębie z nową infrastrukturą.
 
11-09-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Kielce!
 
10-09-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających Gdynię!
 
25-08-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Jastarni
 
23-08-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Rzeszowa!
 
10-08-2021
II Klubowe Mistrzostwa Polski w Speed-ballu.
 
26-07-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Chochołowa!
 
21-07-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Redy!
 
15-07-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Ustronia Morskiego
 
09-07-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Poznania!
 
09-07-2021
Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Kołobrzegu!
 
06-07-2021
RELACJE
Nowa kawiarnia COSTA COFFEE w sercu Mokotowa
26-06-2015
Najnowsza kawiarnia COSTA COFFEE zlokalizowana jest w biznesowym sercu Mokotowa, przy ul. Konstruktorskiej 13. Do dyspozycji goœci przeznaczony został klimatyczny lokal, którego loftowy styl nawišzujšcy do miejskiego klimatu doskonale wpisuje się w nowoczesny charakter kompleksu biurowego. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze wnętrza, kawiarnia jest znakomitym miejscem na chwilę relaksu z kubkiem przepysznej kawy zarówno w czasie pracy, jak i po jej zakończeniu.

Na entuzjastów dobrego smaku czeka szeroki wybór najwyższej jakoœci kaw, przekšsek i deserów. Oprócz Legend Smaku m.in. CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White, a także prawdziwych Klasyków, jak Cappuccino czy Caffè Latte, odwiedzajšcy nowš kawiarnię mogš latem skosztować także sezonowych nowoœci marki. Wœród nich prym wiodš smakowite połšczenia z kultowymi ciasteczkami OREOŽ, które można odnaleŸć w dwóch wariantach kaw mrożonych Ciasteczkowe Love i Cud Lód z OREOŽ, a także w deserze lodowym Cud Malina z OREOŽ. Uzupełnieniem bogatej oferty kaw na bazie mieszanki Mocha Italia, opracowanej ponad 40 lat temu w Londynie przez braci Sergio i Bruno Costa, jest rozbudowane menu dań œniadaniowych, lunchowych i deserów podawanych na ciepło lub zimno. Wœród nich znajdziemy m.in. sernik light na zimno z owocami, jogurt naturalny z owocowym puree i chrupišcym musli, bezglutenowy torcik czekoladowy, naleœniki ze szpinakiem lub twarożkiem, a także wiele wariantów quiche’y, kanapek i grillowanych tortilli.

Z okazji otwarcia kolejnej warszawskiej kawiarni, marka COSTA COFFEE przygotowała niespodzianki dla goœci. W pierwszych dwóch dniach od otwarcia wszystkie kawy oferowane były z 50% zniżkš. Z kolei, w lipcu w pobliżu kawiarni będzie można znaleŸć Pana Kubka rozdajšcego vouchery uprawniajšce również do 50% rabatu na wszystkie kawy. Na goœci kawiarni czekać będš również atrakcyjne promocje we wrzeœniu.

Nowa kawiarnia COSTA COFFEE zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijajšcej się, biznesowej częœci Mokotowa, u zbiegu ulic Konstruktorskiej i Suwak. Dzięki patio o imponujšcej powierzchni ponad 3 200 m kw., miejsce sprzyja relaksowi w otoczeniu zieleni. Kojšcy widok wody na dziedzińcu, a także roztaczajšce się wokół drzewa sš doskonałym dopełnieniem letniej ochłody przy orzeŸwiajšcych kawach i deserach COSTA COFFEE. Nie bez przyczyny na lokalizację nowej kawiarni marka wybrała właœnie zrealizowany przez firmę HB Reavis Poland kompleks Konstruktorska Business Center, który znalazł się wœród laureatów konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni” zorganizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Nowa kawiarnia stanowi znakomite miejsce do „zatrzymania się na chwilę” zarówno dla pracujšcych w kompleksie przedstawicieli wielu prestiżowych, polskich i międzynarodowych marek, jak i mieszkańców okolicznych,ekskluzywnych osiedli.

Kawiarnia przy ul. Konstruktorskiej 13 jest 51. lokalem COSTA COFFEE w Warszawie i 77. kawiarniš w Polsce, a to nie koniec imponujšcego rozwoju sieci. Do końca bieżšcego roku finansowego (luty 2016 r.) w całym kraju działać będzie ok. 115 lokali tej znanej i cenionej na całym œwiecie kawiarnianej marki. COSTA COFFEE ma już ponad 3000 kawiarni na œwiecie i jest jednoczeœnie numerem 1 w Europie.
  


 

miejsce wydarzenia:


 

 Copyright © 2002-2022


Polskie NiezaleĹźne Media
 
Kontakt z Redakcją