ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA RELACJE KRONIKA NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE
Kraków
miasto Redakcji Portalu :) 
Augustów
Bałtów
Bydgoszcz
Gdańsk
Gliwice
Katowice
Kwidzyń
Lublin
Myślenice
Niepołomice
Opole
Pacanów
Poznań
Pruszków
Radomsko
Rybnik
Rzeszów
Siewierz
Toruń
Warszawa
Wieliczka
Wrocław
Zator
RELACJE
  Default.php?relacjePage=1 Default.php?relacjePage=7  8 z 9  Default.php?relacjePage=9 Default.php?relacjePage=9
Miasteczko Westernowe Wild West City czyli kiedy nadchodzi weekend ...
Wild West City w miejscowości Runów to wspaniały sposób na spędzenie wyjątkowej niedzieli . Profesjonalni Animatorzy zorganizują ciekawe zabawy dla najmłodszych Gości Miasteczka . Starszych uczestników licznych atrakcji z pewnością zainteresuje Strefa Extreme .
W głębi lasu natrafimy na Rezerwat Dzikich Indian gdzie będzie można poznać tajemnice najstarszych plemion .
Wieczorny relaks przy ognisku urozmaicą występy i popisy taneczno-wokalne .
04-02-2015 Warszawa
 
więcej...
Mistrz kierownicy kontra naukowe teorie
4 grudnia 2014 roku na Politechnice Warszawskiej odbył się nietypowy wykład z cyklu Red Bull Ryzyk Fizyk! Profesjonalny sportowiec Michał Kościuszko wraz z przedstawicielem świata nauki dr inż. Adamem Sieradzkim z Politechniki Wrocławskiej dokonali teoretyczno-praktycznej analizy budowy samochodu rajdowego WRC.
08-12-2014 Warszawa
 
więcej...
KONSTRUKTORZY KONTRA GRAWITACJA!
Studenci rzucili wyzwanie grawitacji i skutecznie się temu prawu przeciwstawili. W pięciu polskich miastach - Wrocławiu, Gliwicach, Łodzi, Warszawie oraz Toruniu odbyły się zawody Red Bull Gravity Challenge. Celem uczestników (3-osobowych drużyn) było sprowadzenie jajka na ziemię tak, aby się nie rozbiło w wyniku lotu z kilkunastu metrów. Konstruktorzy stworzyli powietrzne maszyny, które skutecznie przeciwstawiły się grawitacji. Prawo powszechnego ciążenia Sir Isaaca Newtona zostało podważone przez studentów!
04-12-2014 Warszawa
 
więcej...
Prawo Powszechnego Ciążenia zostało złamane
24 listopada 2014 roku na Politechnice Warszawskiej odbyły się zawody Red Bull Gravity Challenge. Studenci rzucili wyzwanie grawitacji i skutecznie się temu prawu przeciwstawili. Celem 3-osobowych drużyn było sprowadzenie jajka na ziemię tak, aby się nie rozbiło. Wystartowało 10 zespołów, wśród których najlepsza okazała się drużyna o nazwie „SIMR Bulls”, prowadzona przez kapitana Wojciecha Proszaka!
27-11-2014 Warszawa
 
więcej...
Adopcja Serca to także wychowanie. Relacja z sympozjum
Celem adopcji serca, nazywanej także „adopcją na odległość”, jest przede wszystkim zapewnienie dostępu do edukacji dzieciom z najuboższych rodzin w krajach tzw. globalnego południa. Dzieci jednak nie wykorzystają dobrze tej szansy, jeśli jednocześnie nie będą miały poczucia bezpieczeństwa i nie będą czuły się kochane.
09-10-2014 Warszawa
 
więcej...
Zwierzęta w Diecezjalnym Sanktuarium Świętego Rocha w Mikstacie pobłogosławione
16 sierpnia w Diecezjalnym Sanktuarium Świętego Rocha w Mikstacie odbyły się uroczystości odpustowe połączone z obrzędem błogosławieństwa zwierząt. Te n niezwykły obrzęd odbywa się tu od trzystu lat. Zgromadził jak zwykle wielu parafian i pielgrzymów z najodleglejszych zakątków naszego kraju.
26-08-2014 Ostrów Wielkopolski
 
więcej...
Kryształowe Zwierciadła rozdane! Ochojska, Stuhr, Kurzak, Celińska, Smarzowski nagrodzeni
27 maja br. w ogrodach Pałacu Królikarnia w Warszawie zostały wręczone Kryształowe Zwierciadła – nagrody miesięcznika „Zwierciadło” przyznawane wybitnym osobowościom świata kultury, sztuki, nauki i życia publicznego. Nagrodę specjalną dla człowieka dialogu, który łączy, a nie dzieli otrzymała Janina Ochojska. Uroczystość miała wyjątkowy charakter, gdyż była połączona z jubileuszem wydania 2 000 numeru Zwierciadła.
29-05-2013 Warszawa
 
więcej...
Muzeum 6D – Maszoperia już otwarte
O to nam chodziło – mówi Rafał Bartkowiak Prezes Zarządu COT Sp. z o. o. - chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie jednocześnie pełniło rolę edukacyjną i rozrywkową. Wygląda na to, że nam się udało. Zważywszy na zainteresowanie zwiedzających, a także liczne przybycie przedstawicieli mediów, utwierdzam się w przekonaniu, że po raz kolejny udało nam się stworzyć ofertę atrakcji adekwatną do oczekiwań polskich turystów. Bardzo się z tego cieszę i jednocześnie wierzę, że każdy turysta dopisze Muzeum 6D do swojej listy miejsc obowiązkowych do zwiedzenia podczas pobytu w Kołobrzegu.
08-05-2013 Kołobrzeg
 
więcej...
Kreacja Carlo Rossi z tysięcy płatków róż hitem tegorocznego Fashion Week Poland
Oszałamiająca suknia Carlo Rossi, wykonana z ponad 50 000 tysięcy naturalnych czerwonych płatków róż, podbiła serca publiczności podczas pierwszego dnia pokazów na FashionPhilosophy Fashion Week Poland
w Łodzi.
22-04-2013 Łódź
 
więcej...
Po prostu „Ognia!”– poznaj zwycięzców konkursu na remix
Konkurs wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów muzyki. Wzięło w nim udział 57 uczestników, którzy zgłosili w sumie 99 remixów. Nowych wersji przeboju „Ognia!” w serwisie Soundcloud.com wysłuchało ponad 22 tysiące internautów, a konkursową zakładkę na stronie www.meskiegranie.pl odwiedziło ponad 23 tysiące osób.
20-09-2012 Żywiec
 
więcej...
 
   8 z 9 
 Copyright © 2002-2011


Polskie Niezależne Media
 
Kontakt z Redakcją